Ця жінка довела, що українське – це сучасно і модно!!

“Ця жінка довела, що українське – це сучасно і модно!” “Ранок у Великому місті” на чолі з Петром Казаріним з телеканалу IСTV завітали в салон Мрії Марії, чого і вам радимо))))) Гарного дня!

Як народжуються вишиванки “Мрії Марії”

Предмет національного одягу – вишиванка – не такий простий у своїй історії та ідеології, як ми думаємо. Після довгих роздумів, кого вибрати серед широкого розмаїття правильних і неправильних вишиванок, ми зупинилися на бренді “Мрії Марії”. Про майстерню, в якій затаївся дух справжньої автентичної української культури, знає не кожен. Тут продовжують історію, повертаються до витоків і роблять на совість.

Традиція без запаху нафталіну. Марина Сенчило про важливість досліджувати і знати своє минуле

Коли країна перебуває під пресом зовнішнього та внутрішнього конфліктів – поняття “національної пам’яті”, самоідентифікації абощо в певний момент неминуче стають важелями для впливу на масову свідомість.

Патріотом бути модно, і певно, це позитивна тенденція.

Як зробити Україну модною в Україні

До мене звернувся чоловік, який хотів купити “справжню” вишиванку. “Справжні вишиванки”, з його слів, роблять тільки у Львові і західних областях. Я його запитала: “Невже ні в кого з ваших знайомих не було бабусі в селі, невже від цієї бабусі не залишилося спадщини?” “Як же, – каже, – у мене була бабуся, у неї була скриня. Пам’ятаю, в цій скрині були сорочки, вишиті наволочки, рушники … Коли бабуся померла, ми будинок продали, а скриню на городі спалили. Але я тоді маленьким був “…

No name кітч проти hand made автентики

На думку Марини Сенчило, власниці майстерні-магазину «Мрії Марії», де представлені лише авторські етносувеніри, проблема полягає в тому, що в нас нерозвинений ринок українських народних сувенірів, відсутній ефективний менеджмент. Головного болю додає і робота з майстрами, які жодним чином юридично не оформлені.